Wielkimi krokami zbliżała się moja emerytura a ja kompletnie nie miałem pomysłu co będę robił. Mieszkam w mieście, gdzie tak na prawdę nie ma dla mnie nic ciekawego. Marzy mi się jakiś dom gdzieś na wsi albo najlepiej w górach.

Mój domek w polskich górach jest spełnieniem marzeń

domki w polskich górachKiedy już przeszedłem na emeryturę to wypłaciłem od razu pieniądze z funduszu. Pracodawca mi go regularnie opłacał i okazało się, że dostałem bardzo dużo pieniędzy. Na początku myślałem, że zera mi się pomyliły, ale rzeczywiście to była ta kwota. To pozwoliło mi na realizację marzeń. Od razu wszedłem do internetu, by zobaczyć czy są jakieś domki w polskich górach na sprzedaż i planowałem taki zakup. Za swoje pięciopokojowe mieszkanie w bloku to na pewno dostanę bardzo dużo i pozwoli mi to na remont i jeszcze sporo mi zostanie. Emeryturę mam wysoką i sam sobie poradzę. Znalazłem świetną ofertę i od razu skontaktowałem się z jej właścicielem, żeby dopytać, czy jest ona nadal aktualna. Umówiłem się na spotkanie. Kiedy przyjechałem na miejsce to okazało się, że ten domek jest spełnieniem moich najskrytszych marzeń i musiałem go kupić. Mieszkać w górach na starość to na pewno jest marzenie nie jednego emeryta. Dogadaliśmy się co do kwoty i terminu. Miałem jeszcze sporo czasu na poodmykanie swoich spraw. Wystawiłem swoje mieszkanie na sprzedaż i czekałem na chętnych. Mieszkam w centrum miasta, gdzie wszędzie jet blisko to chętnych nie brakowało. Mieszkanie szybko udało mi się sprzedać i sporo za nie dostałem.

Mieszkam sobie już w moim pięknym domku w górach i jestem szczęśliwym człowiekiem. Wnuki bardzo chętnie mnie odwiedzają i spędzają u mnie wszystkie ferie i wakacje. Mam ogromne szczęście, że wszystko udało mi się tak sprawnie i szybko zorganizować.