Kosmetologia to dziedzina często wykorzystywana zarówno przez kobiety, jak i obecnie także przez mężczyzn. Każdy chce dobrze wyglądać, a domowe metody nie zawsze są wystarczająco skuteczne. Dlatego też trzeba udać się do profesjonalisty, który dobierze nam dobre zabiegi dopasowane do potrzeb.

Kosmetologia i młody wygląd

kosmetologia toruńZ pewnością większość oferowanych zabiegów będzie dotyczyła twarzy. Kosmetologia toruń to głównie zabiegi odmładzające. Znajdzie się tam botoks, kwas hialuronowy, mezoterpia igłowa i bezigłowa, czy inne. Część zabiegów jest dosyć inwazyjna i wiąże się z nakłuwaniem i wprowadzaniem substancji aktywnych pod skórę, dzięki czemu działają one lepiej. Popularne są także zabiegi przeciwtrądzikowe, na cerę naczynkową, czy na przebarwienia i blizny. Na trądzik sprawdzają się zabiegi z kwasami i inne rodzaje oczyszczania cery, chemiczne i mechaniczne. Na przebarwienia i blizny również się sprawdzą kwasy, jak również mikrodermoabrazja która polega na ,,zdzieraniu” wierzchniej warstwy naskórka w celu odsłonięcia nowej warstwy spod spodu, która jest wolna od przebarwień. Z cerą naczynkową należy uważać, bo jest ona bardzo delikatna. Poleca się jedynie takie dotyczące zamykania naczynek, a dopiero potem stosowanie innych. Popularne są także zabiegi na ciało. Najczęściej wybierane są zabiegi odchudzające i modelujące sylwetkę, w tym zabiegi na cellulit. Dzięki temu szybciej spalimy kalorie, pozbędziemy się pomarańczowej skórki, czy wygładzimy i ujędrnimy skórę.

Z pewnością kosmetologia jest pomocna w wielu sprawach. Dzięki niej będziemy wyglądali młodziej, korzystniej, szczuplej. Skóra będzie wolna od zmarszczek, uda i pośladki wolne od cellulitu, a my zadbani. Dobry wygląd to także lepsze samopoczucie i wyższa samoocena.

Close Menu