Zbliżają się ferie. Moje dzieciaki jeszcze nigdy nie były na nartach. Postanowiliśmy je z mężem w tym roku zaskoczyć. Wzięliśmy sobie dwa tygodnie wolnego żeby móc spędzić z dziećmi aktywnie czas. Mąż zarezerwował nam hotel i jedziemy całą rodziną po raz pierwszy na narty.

Jedziemy na narty

narty zieleniecZależało nam na dobrym ośrodku, który ma dobre opinie. Nasze dzieci jeszcze nigdy nie były na nartach więc konieczna była szkółka dla osób, które nie potrafią jeździć. My kiedyś byliśmy na nartach w zieleńcu i ostatecznie mąż zadecydował, że to tam właśnie pojedziemy. Narty Zieleniec okazał się dla nas bardzo dobrym wyborem. My mogliśmy sobie zobaczyć jak dużo zmieniło się w tej miejscowości od naszej ostatniej wizyty. dzieci będą mogli skorzystać ze szkółki, która zatrudnia bardzo profesjonalnych specjalistów. Dzięki temu szybko nauczą się jeździć na nartach i kto wie może Zieleniec spodoba im się tak samo jak nam kilkanaście lat temu. Nasze dzieciaki jak dowiedziały się o naszych planach bardzo się ucieszyli. Musieliśmy przed wyjazdem pojechać do sklepu żeby kupić wszystkie niezbędne rzeczy i ubrania. Dzieci chciały tez jechać do sklepu sportowego kupić narty. Powiedziałam im, ze narty wynajmiemy na miejscu. To ich pierwsza wizyta i muszą się najpierw nauczyć na nich zjeżdżać. Jeśli pokochają narty to na pewno w przyszłości kupimy im najlepszy sprzęt. Dzieciaki były zachwycone i już nie mogły się doczekać swoich ferii.

Nasz urlop już powoli dobiega końca. Wypoczynek był aktywny a jednocześnie muszę przyznać że odpoczęłam i zdążyłam naładować swoje akumulatory. Dzieciaki zachwycone zarówno miejscowością jak i jazda na nartach. Na pewno będziemy częściej odwiedzać góry. Za rok przyjedziemy w to samo miejsce. Ciesze się, że mąż zaproponował ten kierunek.

Close Menu