Kompleciki dziecięce dla córki

Kompleciki dziecięce dla córki

Przyjaźnię się od lat z moją koleżanką, którą poznałam już w podstawówce. Bardzo dobrze nam się rozmawia, i chyba nigdy jeszcze od tylu lat się nie pokłóciłyśmy o nic. Obie mamy swoje pociechy, dlatego bardzo często organizujemy nam jakieś wspólne spotkania.

Ładne kompleciki dziecięce w mojej szafie

kompleciki dziecięceW miniony weekend urodziny miała córeczka mojej koleżanki. Zastanawiałam się, co kupić jej na prezent. Może takie same sukienki mama i córka by chciały dostać? Na pewno by je rozbawiło takie zestawienie ciuchów od miniaturowych do rozmiaru L mojej przyjaciółki. Wybrałam się więc do naszego sprawdzonego sklepu i tam kupiłam sukienki dzienne w kolorze kobaltowym. Jest to dość modny kolor w tym sezonie, a dodatkowo fajnie się wyróżnia i jest bardzo wyrazisty. Były też w fajnym fasonie, dlatego zdecydowałam się kupić im taki podarunek. Posiadali w swojej ofercie też sukienki wyjściowe, ale to już raczej nie na moją kieszeń, więc pozostałam na pierwszym wyborze. Miałam nadzieję, że będą zadowolone z tego prezentu. Mniej więcej znałam gust mojej koleżanki, dlatego wiedziałam co mogę jej wybrać. Był jeszcze jeden dylemat. Nie wiedziałam w co ubrać moją córkę na te urodziny. Miało być też kilku innych gości oprócz nas, więc nie mogłyśmy ubrać się byle jak. Znalazłam jakieś ładne kompleciki dziecięce w mojej szafie i wybierałam dłuższą chwilę, który założyć córce. Ona trochę mi doradziła, bo powiedziała, że chce coś świecącego. Lubi różne błyskotki, i najlepiej się czuje, jak jeszcze może mieć na sobie jakieś koraliki czy inną dziecięcą biżuterię.

Taka mała modnisia z niej. No ale dobra, doszłyśmy do konsensusu i poszłyśmy na te urodzinki. Dobrze trafiłam z prezentem, bo okazało się, że bardzo przypadł im do gustu. Miałam szczęście, przynajmniej nie będę musiała tego wymieniać na coś innego.

Close Menu