Komfortowy hotel dla zwierząt

Bardzo wiele osób posiada w domach psa lub kota, które stanowią członków rodziny. Mają swoje miejsce, miski czy ulubiony fotel, a do tego są regularnie wyprowadzne. Często są też zabierane w podróż razem ze swoimi właścicielami.

Jakie czworonogi trafiają do hotelu dla zwierząt?

hotel dla zwierząt bydgoszczBez wątpienia zwierzęta domowe czują i przywiązują się do swoich właścicieli, dlatego też nie lubią spędzać czasu bez nich. Nie zawsze właściciele mają możliwość zabranania swojego pupila ze sobą, kiedy jadą w podróż, delegacje czy nawet wakacje. W takiej sytuacji można psa czy kota oddać pod opiekę rodzinie czy znajomych, ale nie zawsze jest to możliwe. Z myślą o takich właścicielach powstały hote dla zwierząt, które przez cały rok przyjmują wszystkie rasy psów lub kotów na określony czas. Niektóre są otwarte tylko dla psów lub kotów, ale znajdziemy też takie hotele, które mają warunki do przyjmowania mniejszych zwierząt takich jak swinki morskie, kanarki, rybki czy króliki. Wszystkie zwierzęta mają zapewnioną troskliwą opiekę doświadczonych opiekunów, a także pomoc weterynarza w razie potrzeby. Zwierzęta mają zapewnione przestronne, indywidualne boksy lub klatki, w których znajdują się przytulne budy lub legowiska. Jeżeli jest  ładna pogoda, to zwierzęta są wypuszczane do ogrodzonego terenu, gdzie mogą beztrosko spędzać czas. Mają zapewnione pieszczoty i zabawy z przydzielonym opiekunem, dzięki czemu czas im mija szybko i przyjemnie. W hotelu można zostawić swojego pupila na dowolna ilość dni.

Z pewnością hotele dla zwierząt są doskonałym rozwiązaniem w sytuacji, kiedy właściciel nie może ze sobą zabrać swojego pupila. To bezpieczne i przyjazne wszystkim zwierzętom miejsce, ponieważ pracują tu ludzie, którzy kochają nie tylko psy i koty oraz mają odpowiednie doświadczenie.

Więcej informacji http://www.kudlateranczo.pl