Mój kolega jest przedstawicielem handlowym i w związku z tym czym się zajmuje był ostatnio na spotkaniu u mojego szefa. Ja od dobrych kilku lat pracuje w biurze w centrum Bydgoszczy i mogę powiedzieć, że jestem zadowolona ze swojej pracy.

Rolety dobrze się sprzedają

roletyWiedziałam wcześniej, że kolega ma spotkanie z szefem dlatego też nie pokazywałam jakoś specjalnie, że się znamy. A kolega jest przedstawicielem handlowym w firmie, w której są sprzedawane rolety i nie tylko. Przyjechał po to żeby zaprezentować szefowi specjalne rolety materiałowe, które są montowane w biurach. Te rolety praktycznie w ogóle nie przepuszczają światła. Dlatego też dużo lepiej pracuje się przy komputerach. Szefowi spodobały się rolety dzień noc i takie chciał przy okazji zamówić do siebie do domu. A także interesowały go moskitiery, pewnie dlatego że szef mieszka na wsi. Kolega oczywiście wszystko mu rzetelnie zaprezentował. I myślał, że kupi tyko te roletki dla siebie do domu. Jednak pod koniec spotkania okazało się, że szef zamówi rolety także do całego biura. Ja bardzo ucieszyłam się z tego powodu bo moje stanowisko pracy znajduje się zaraz przy oknie i gdy był słoneczny dzień to te rolety, które są do tej pory za bardzo nie zdawały egzaminu. Mam dlatego też nadzieję, że te nowe rolety będą lepiej działały. Już w następnym tygodniu mają je montować. No ja nie mogę się tego doczekać. Tym montowaniem rolet ma zająć się także mój kolega. Cieszę się z tego, że koledze udało się sprzedać te rolety do biura. Wiadomo, że dla niego to jest także zarobek. A wiem, że teraz potrzebuje na pewno więcej pieniędzy bo niedługo ma mu się urodzić dziecko.

Kolega powiedział mi, że w pracy ma teraz naprawdę dobry okres i że praktycznie każde spotkanie kończy się dla niego sukcesem ostatnio.

Zobacz też www.roletybydgoszcz.net

Close Menu