Kolega jest fotografem ślubnym

Kolega jest fotografem ślubnym

Mój dobry kolega jest fotografem. To naprawdę bardzo dziwne, że wybrał akurat taki zawód. Pamiętam, że w szkole średniej był bardzo dobry z przedmiotów ścisłych. Zresztą po liceum wybrał się na politechnikę do Warszawy i z tego co wiem to studia tam bardzo mu się podobały.

Fotografie ślubne to pasja kolegi

fotografia ślubnaSnuł zresztą naprawdę daleko idące plany co będzie robił po zakończeniu studiów. A tu nagle spotykam kolegę po latach i okazuje się, że został fotografem. Podobno dostał kiedyś w prezencie dobry aparat od wujka z zagranicy. Stwierdził, że zapisze się na kurs na którym nauczy się przede wszystkim jak obsługiwać taki sprzęt. Na kursie zorientował się, że robienie zdjęć sprawia mu naprawdę wiele przyjemności dlatego też postanowił zapisać się na kolejny kurs tym razem już bardziej zaawansowany. I po tym kursie zaczął robić zdjęcia najpierw znajomym a potem zaczął dostawać pierwsze zlecenia na różne sesje. Teraz ma mały zakład fotograficzny w Warszawie i w sumie bardzo dużo zleceń. On to teraz przede wszystkim fotograf na ślub ale też nie tylko zajmuje się również innymi zdjęciami. Jednak najwyższej jakości fotografia ślubna z Warszawy to jego prawdziwa pasja. Wchodziłam na jego stronę internetową i muszę przyznać, że rzeczywiście chłopak ma talent i dobrze, że dostał w prezencie aparat. Te zdjęcia ślubne jakie robi są naprawdę wyjątkowe. Gdybym tylko mogła cofnąć czas to zdjęcia ślubne z mojego wesela zrobiłby mi na pewno kolega. Ale może zdecyduję się zrobić jakąś sesję rodzinną i może dostanę nawet jakiś mały rabat. No w końcu ze względu na to, że jesteśmy znajomymi chyba mogę liczyć na coś takiego.

Tylko trzeba będzie się dużo wcześniej umówić na taka sesję bo kolega ma naprawdę bardzo napięte terminy z tego co mi mówił. Zresztą kalendarz z rezerwacją terminów znajduje się na stronie internetowej.

Close Menu