Nazywam się Olga i jestem pracownikiem firmy, która wykonuje katalogi na zamówienie klientów. Siedziba naszej firmy mieści się w centrum Piaseczna, jednak obsługujemy również klientów z Garwolina czy nawet Otwocka.

Okna w ofercie

oknaJakiś czas temu zgłosił się do naszej firmy producent z Warki, dla którego mieliśmy wykonać katalog z jego produktami. Oferuje on różnego rodzaju tanie okna w warce i chciał, aby w katalogu wszystkie produkty się znalazły. Zlecenie zostało przydzielone właśnie mi, ponieważ szef uważa, że jestem najlepsza. Do pracy zabrałam się od razu, żeby nie tracić czasu. Na początek wprowadziłam okna plastikowe, później okna drewniane. Podałam jakie wymiary posiadają wszystkie okna i dokładnie je opisałam. Umieszczone zdjęcia były bardzo dobrej jakości, dlatego nie musiałam wprowadzać żadnych przeróbek graficznych. W dalszej części umieściłam okna balkonowe. Również dokładnie opisałam wszystkie okna oraz opisałam jakie technologie zostały wykorzystane do ich produkcji. Są to bardzo dobrej jakości okna i wiem, że ten katalog na pewno zapewni producentowi większą sprzedaż. Na koniec zostawiłam sobie okna wystawowe. Miałam zdjęcia słabszej jakości, dlatego wszystkie okna przerobiłam graficznie tak, aby doskonale prezentowały się w katalogu. Dzięki temu okna na zdjęciach były wyraźniejsze. Moja praca jest dość przyjemna i lubię to co robię. Kiedy zrobiłam już katalog i umieściłam w nim wszystkie okna, to na ostatnich stronach umieściłam ceny tak jak prosił klient. Wiem, że będzie na pewno zadowolony z mojej pracy.

Po zakończeniu zorganizowaliśmy spotkanie w Piasecznie i klient przyjechał, żeby sprawdzić czy katalog spełnia jego oczekiwania. Obejrzał go bardzo dokładnie i potwierdził, że tego właśnie od nas oczekiwał. Od razu zleciłam druk.

Close Menu