Jeśli rozbijemy ekran w telefonie komórkowym to dzisiaj nie musimy się tym jakoś szczególnie przejmować. W każdym modelu smartfona można wymienić wyświetlacz. Trzeba tylko wiedzieć komu zlecić taką wymianę. Potrafią to zrobić serwisy telefonów albo autoryzowane serwisy producenta. Przy czym warto wiedzieć jak najszybciej wymienić szybkę w smartfonie.

W Iphonie każdy serwis wymieni szybkę

wymiana szybki iphone krakówJeśli mamy swojego ulubionego smartfona i dojdzie w nim do uszkodzenia ekranu to wiadomo, że zależy nam na czasie w kwestii jego naprawienia. Im krócej potrwa naprawa tym szybciej będziemy mogli go znowu używać. W bardzo popularnych obecnie telefonach Iphone wymiana szybki jest usługą, którą wykona każdy punkt serwisowy – również nieautoryzowany. Jeśli telefon nie jest na gwarancji to najszybciej wymiana szybki Iphone Kraków wykonana zostanie w dowolnym serwisie na mieście. Jeśli zamówimy ekran telefonicznie to sama wymiana potrwa może kilka godzin. Jeśli mamy telefon Iphone i jest on objęty gwarancją to musimy dokonać wymiany ekranu w serwisie dedykowanym i wskazanym przez producenta. To może potrwać kilka dni, bo najczęściej jest tak, że telefon do serwisu trzeba wysłać kurierem. Ewentualnie można go zanieść do punktu, w którym się go kupiło. Najważniejsze jest jednak to, że z wymianą ekranu nie ma żadnego problemu. A koszty takiej usługi są z roku na rok niższe, więc nie trzeba się nimi martwić.

Większość użytkowników smartfonów w rozbiciu szybki upatruje prawie końca świata. Tymczasem dzisiaj nie jest to żaden problem. W każdym mieście są setki serwisów, które wymienią szybkę w Iphonie w ciągu kilku godzin. Cenowo takie usługi z roku na rok idą zdecydowanie w dół. Dzięki temu dla wielu właścicieli smartfonów upadek telefonu przestał być jakimkolwiek problemem.