Jedną z najważniejszych rzeczy decydujących o tym, czy ktoś zechce kupić daną przyczepę jest to, jak duża jest jej ładowność. Prawda jest taka, że istnieją pojazdy, które choć pozornie nie są wiele większe od innych, to w rzeczywistości można je załadować większą ilością ton przewożonych dóbr.

Spora ładowność przyczep rolniczych tandem

Przyczepy rolnicze tandemRolnicy dobrze wiedzą jak ważna jest ładowność przyczepy. Nie ma chyba niczego gorszego od konieczności specjalnego wracania się, tylko dlatego, że przyczepie zabrakło pół tony ładowności. Na szczęście różne przyczepy mają różną ładowność. Wystarczy nieco głębiej poszukać by znaleźć pojazd, który będzie w stanie w pełni nas zadowolić. Ciężko jest tutaj mówić o konkretnych liczbach. Przyczepy rolnicze tandem będą jednak w stanie na spokojnie przetransportować za jednym razem nawet 20 ton towaru. Prawda jest taka, że jest to ogromna zaleta tego rodzaju konstrukcji. Nie tylko są one trwałe i niezawodne, to w dodatku mają ładowność która nie pozostawia żadnego pola do narzekania. Obecnie przyczepy rolnicze tandem z każdym rokiem stają się coraz popularniejsze. Nie zdziwię się, jeśli któregoś roku tradycyjne przyczepy zostaną przez nie zwyczajnie wyparte z rynku. W końcu kto chciałby kupować normalną przyczepę, jeśli w tej samej, a czasem nawet niższej cenie, może zakupić nowatorską i innowacyjną przyczepę, która będzie bardziej niezawodna, oraz będzie miała większą ładowność. Te dwa czynniki są z kolei najważniejszymi rzeczami w każdej przyczepie przeznaczonej do pracy na polu. Nie ma niczego, co liczyłoby się bardziej.

Odkąd tylko pamiętam udziwnienia i unowocześnienia w przyczepach nie były mile widziane przez klientów. W momencie w którym wprowadzono jednak przyczepę tandem, ludzie dosłownie oszaleli na jej punkcie. To chyba świadczy samo za siebie.

Close Menu