Olej konopny znajduje zastosowanie w zwalczaniu wielu chorób i dolegliwości. Jest to medykament w stu procentach naturalny i bezpieczny, który stosuje się zarówno u dorosłych, jak i dzieci. Jego najważniejszą zaletą jest wszechstronność działania. 

Oleje CBG w sklepach internetowych

olej CBGFaktem jest, że oleje konopne CBG nie należą do tanich produktów. Jednak ich cena jest podyktowana bardzo niską produkcją, bowiem CBG jest wytwarzane przez konopie w bardzo małych ilościach. Potrzeba naprawdę wiele upraw, by móc opłacalnie go produkować. Działanie CBG jest wykorzystywane przy leczeniu depresji, nerwic, psychoz, zaburzeń lękowych, ale także w terapiach nowotworowych. Najnowsze badania wykazały, że CBG znacząco poprawiło stan pacjentów chorych na nowotwory nabłonkowe tych, u których zdiagnozowano nowotwór sutka. Jednak są to wyniki udokumentowane, a tych które są w toku jest znacznie więcej. Natomiast trzeba podkreślić, że podobnie jak CBD, wykazuje silne działanie przeciwbólowe i antybakteryjne. Olej CBG dostarcza nam również kwasów Omega-3, Omega-6, a także witaminy i minerały. W być może niedalekiej przyszłości, suplementacja diety olejem konopnym będzie równie popularna, co olejem rybim, którego tak nie znosi wielu najmłodszych. Dobroczynne działanie CBG jest faktem, a tego dowody znajdziemy w wielu publikacjach naukowych, które z łatwością odszukamy w internecie. Jeżeli zastanawiamy się, czy i dla nas jest to właściwy środek, warto sprawdzić informacje u ich źródła.

Popularność olejów konopnych nie jest przypadkiem, bowiem przemawia za nimi skuteczność. Potwierdzona nie tylko badaniami laboratoryjnymi, ale pacjentami, którym udało się pokonać wiele ciężkich chorób, na jakie klasyczna medycyna nie znalazła jeszcze lekarstwa. 

Close Menu