Egzamin i Professional Scrum Product Owner

Egzamin i Professional Scrum Product Owner

Witajcie, jak wiecie jestem menadżerem w dość dużej firmie w Warszawie. Dzisiaj wam opiszę, jak uzyskiwałem certyfikat sacrum. Nie było to aż tak wcale łatwe, jak by się mogło niektórym to moim czytelnikom wydawać.

Najlepszy Professional Scrum Owner i inne szkolenia

Professional Scrum Product OwnerDowiedziałem się, że gdy chcę zdobyć certyfikat przez stronę Scrum.org, to nawet nie potrzebne będzie uczestniczenie w żadnym kursie. Jednak, akurat ja chciał bym brać udział w takim szkoleniu. Dlatego postanowieniem w pierwszej kolejności poszukać firmy, która organizuje szkolenia Professional Scrum Master, jak i również interesował mnie najlepszy Professional Scrum Product Owner. Po odbyciu tych szkoleń, także zainteresowałem się szkoleniem Scaled Professional Scrum. Myślę, że po odbyciu szkolenia PSPO i innych opisanych jestem już dostatecznie przygotowany aby zdać egzamin Scrum i zdobyć certyfikat. Oczywiście, że takie egzaminy, jak chociażby na Scrum.org nie są darmowe. Obecnie koszty egzaminu wynoszą sto pięćdziesiąt dolarów. Wpłaciłem od razu i już mogłem zdawać egzamin na stronię Scrum.org. Oczywiście przygotowywałem się do niego samemu, jednak myślę, że szkolenia, jak i moja nauka nie poszły w las. I nie poszły, zdałem od razy i mam certyfikat Professional Scrum Master. Cieszy m nie to bardzo, bo to zawsze kolejny etap w życiu, jak i dodatkowy atut, który polepszy wizerunek mojej osoby na rynku pracy. Jeśli ktoś również przygotowuje się, do takiego testu, to polecam strony internetowe z przykładowymi testami. Jest ich wiele, a na pewno są one pomocne w zdobyciu kolejnego levelu w karierze.

Mam nadzieję, że wam również uda się zdobyć certyfikat, podobnie jak mi. Trzymam za was kciuki, mam nadzieję, że również zdacie z pierwszym razem. A tym, czasem to tyle na dzisiaj, dziękuje za czytanie i czekam na komentarze, jak i na opinie, pozdrawiam serdecznie.

Close Menu