Nazywam się Marian i pracuję jako dostawca dla sklepu, który zatrudnia mnie od wielu lat. Nasz sklep oferuje doskonałe rozwiązania i współpracuje z wieloma kontrahentami. Mamy doskonałe ceny, które przyciągają klientów z całego kraju.

Sklep z inwerterami i rozliczenie faktury

inwerteryNasze systemy fotowoltaiczne są nowoczesne technologicznie i posiadają wieloletnią gwarancję producenta, z którym współpracuje nasz sklep. Niedawno miałem dostarczyć inwertery do nowe klienta z Zamościa i miałem od razu pobrać pieniądze. Takie ustalenia zapady podczas wprowadzania zlecenia. Wcześniej, gdy dostarczałem inwertery to nigdy się nie rozliczałem na miejscu, dlatego miałem nadzieję, że sobie z tym poradzę. Nasza księgowa Krysia poinstruowała mnie dokładnie i ruszyłem w trasę. Na miejscu pracownicy wypakowywali towar zamówiony przez sprawdzony sklep z inwerterami a ja poszedłem do księgowości się za nie rozliczyć. Na szczęście wszystko poszło bardzo gładko i sprawnie. Byłem bardzo zadowolony z tego zlecenia. Kiedy już wsiadałem do samochodu, to podszedł do mnie właściciel tej firmy i zapytał czy mamy panele fotowoltaiczne, ponieważ jest nimi bardzo zainteresowany. Powiedziałem mu więc, posiadamy najlepsze systemy fotowoltaiczne i zachęciłem do zapoznania się z ofertą sklepu. Jestem tylko dostawcą i nie informuję klientów o produktach. Od tego są pracownicy sklepu, którzy również znają ceny. Ja nie mam wglądu i nie chcę się wypowiadać. Kiedy już podjeżdżałem pod firmę to zadzwonił do mnie Stanisław z magazynu z informacją, że mam jechać do Warszawy zawieść baterie słoneczne, które zamówił nasz stały klient.

Pora była wczesna i wiedziałem, że wyrobię się z tą dostawą bez żadnego problemu. Kiedy Stanisław pakował mi na samochód baterie słoneczne poszedłem do biura, żeby zjeść śniadanie. Byłem już głodny i chciałem nabrać sił.