Dobrze wykończony taras

Dobrze wykończony taras

Jakiś czas temu z mężem kupiliśmy sobie domek nad jeziorem. Posiadanie takiego domku od zawsze było dla mnie wielkim marzeniem. W sumie muszę przyznać, że udało nam się go kupić w bardzo dobrej cienie i dobrym stanie.

Mąż remontuje taras

profil okapowy do tarasuPraktycznie mogliśmy tylko przywozić swoje rzeczy i mogliśmy tam już zostać. Jedyna rzecz jakiej mi tam brakowało to był taras. Poprzedni właściciel powiedział nam, że myślał o tym żeby go zrobić jednak zdecydował się na przeprowadzkę i po prostu nie zdążył. W sumie mąż powiedział, że sam może go zrobić. W sumie potrafi on dobrze kłaść płytki. dlatego też chciał zrobić taras właśnie z płytek. Mi taki jak najbardziej się też podoba także byłabym bardzo z niego zadowolona. Mąż najpierw czytał jak taki taras najlepiej wykonać. Dowiedział się, że musi kupić profil okapowy do tarasu jeśli chce żeby wszystko było estetycznie wykończone. A także co najważniejsze żeby woda nie dostawała się nigdzie pod płytki. Gdy się zamontuje taki profil to po prostu taras będzie służył nam przez długie lata i będzie w dobrym stanie. Mąż sprawdzał gdzie najlepiej będzie kupić takie rzeczy. I dowiedział się, że takie profile są w najlepszych cenach dostępne w sklepach internetowych. Powiedział mu to kolega, który akurat ostatnio robił remont balkonu i także taki profil kupował. W sumie mąż bardzo szybko wszystko zamówił i mógł po kilku dniach przystąpić już do pracy. Ja oczywiście sądziłam, że ten taras będzie powstawał przez wiele dni.

A okazało się, że nie trwało to długo. Chociaż mąż robił wszystko bardzo solidnie. Oczywiście zamontował także te profile okapowe i muszę przyznać, że dzięki temu taras wygląda także na pewno lepiej. A do tego wiem, że został zrobiony solidnie. W końcu nie chcemy znów remontować go za jakiś czas.

Close Menu