Na polskim rynku mamy do czynienia z wieloma zagranicznymi markami. Ich jednoślady są mniej lub bardziej udane pod względem wizualnym. Jednak ich jakość zawsze jest na poziomie. Natomiast w przypadku rowerów Specialized, które są jakością samą w sobie, mamy do czynienia z przystępną ceną.

Który z rowerów Specialized jest najlepszy?

rowery specializedWybór roweru nie należy do prostych. Szczególnie dla ludzi, którzy nie za bardzo interesują się nimi od strony technicznej. W takiej sytuacji, największą uwagę zwracamy na cenę i to, o czym informuje nas reklama. Jednak jak wiemy, reklamie nie zawsze należy ufać. Lepiej zdać się na opinię specjalistów. Zatem kilka zdań o tym, czego nie możesz przeoczyć w rowerze Specialized. Tą markę wyróżnia przede wszystkim ekskluzywny design. Projekt graficzny loga oraz charakterystyczne ramy ze srebrnymi elementami są znane niemal wszystkim użytkownikom jednośladom. Rowery Specialized to również najlepszy sprzęt na rynku, dostarczany przez japońskiego producenta – w postaci przerzutek oraz oświetlenia. Firma stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo, dlatego tak dużą wagę przykłada do kół oraz hamulców. Koła i opony w rowerach Specialized, zawsze pochodzą od znanych producentów, którzy są gwarantami jakości i rzetelności. W przypadku hamulców, Specialized prawie całkiem odszedł od tych szczękowych, zastępując je hydraulicznymi, tarczowymi. Są one praktycznie bezawaryjne i działają optymalnie bez względu na warunki terenowe i atmosferyczne. Koszt rowerów tej firmy jest nieco wyższy od polskich produkcji, jednakże ich jakość jest wyższa.

Rowery tej firmy są znane niemal na całym świecie. Korzystają z nich amatorzy codziennych przejażdżek, jak i profesjonalni sportowcy. To wyjątkowo dobre rowery, do których trudno przyczepić się o jakikolwiek mankament, bo wszystko jest w nich takie, jakie być powinno.

Close Menu