Mam starszego brata, który ma już żonę i małego synka. Wyprowadził się on do Niemiec kilka lat temu. Tutaj nie mógł znaleźć żadnej pracy w zawodzie, a tutaj akurat takich poszukiwali. Teraz ma bardzo dobrą pracę, i nie musi się martwić o rachunki. Ciesze się, że jemu się udało, nawet jeśli się nie widzimy tak często jak byśmy chcieli.

Busem na święta

busyDlatego też często wybieram busy Gdynia Niemcy, żeby do niego dojechać. Kierowcy już mnie znają, bo zawsze wybieram te same busy. Ostatnio wybrałam jednak busy Koszalin Belgia to jechały one przez Niemcy. Akurat standardowe busy do Niemiec mi nie pasowały wtedy. Nie chciałam jednak rezygnować z podróży. Wiedziałam, że to tez dobry przewoźnik. Widziałam dobre busy Słupsk holandia, którymi jechałam na wycieczkę w zeszłym roku na wakacje. Były tam też busy Koszalin holandia, jednak busy z tego miasta mi się nie podobały, bo musiałabym za daleko dojeżdżać. Święta to ważna rzecz, szczególnie Boże Narodzenie. Nie mogłam w końcu nie spędzić z nim razem świat. Razem z rodzicami postanawiamy odwiedzić go w nowym domu. Wszystko oczywiście było zaplanowane i mój brat o wszystkim wiedział. Bratowa na szczęście nie miała nic przeciwko i cieszyła się na rodzinne święta. Zobaczę przy okazji swojego bratanka. Do tej pory rzadko go widywałam bo był w przedszkolu, a poza tym był zbyt mały, żeby mnie pamiętać, nie mogliśmy się zatem poznać dobrze. Teraz możemy kupić mu coś fajnego na święta i porobić sobie zdjęcia. Wybrałam więc tanie busy Gdynia Niemcy, bo były już przede mnie sprawdzone. Święta udały się bardzo dobrze. Spędziliśmy bardzo miło czas, prezenty się chyba każdemu podobały.

Mam nadzieję, że na Wielkanoc to mój brat z rodziną przyjadą do nas na święta. Na pewno będzie to niesamowite i nie mogę się tego doczekać.