Teraz to lawetę można spotkać na każdym rogu. Konkurencja jest ogromna i jak człowiek chce się wybić to musi się nieźle narobić. W Warszawie jest mnóstwo firm, które oferują autopomoc, dlatego stwierdziłem, że muszę poważnie pomyśleć na tym co zrobić, żeby się wyróżnić.

Autoholowanie i inna pomoc drogowa

autoholowanie Autoholowanie oferuje każda pomoc drogowa, dlatego wiem, że muszę znaleźć coś naprawdę super. Kiedy wróciłem tego dnia do domu to córka zapytała mnie czy miałem jakieś holowanie dzisiaj, bo wyglądam na zmęczonego. Opowiedziałem jej jak minął mi dzień i o swoich rozmyślaniach. Córka na mnie popatrzyła i powiedziała, bym ogłosił się w internecie, co na pewno pozwoli mi się wybić przed szereg. Pomoc drogowa w internecie? Zdziwiłem się, ale pozwoliłem jej mówić dalej. Córka wyjaśniła mi, że ludzie jak potrzebne jest im autoholowanie wykonywane przez fachowców w Warszawie to pierwsze co robią, to szukają w internecie gdzie jest najbliższa pomoc drogowa i tam dzwonią. Nie ma w tym żadnej filozofii, po proszę muszę zainwestować w taką reklamę. Po chwili zastanowienia uznałem, że dziewczyna może mieć rację. Na potwierdzenie tego włączyła swojego laptopa, mi pokazać jak to działa. Wpisała auto pomoc w wyszukiwarce i pojawiło się mnóstwo firm. Wystarczyło też, że wpisała autoholowanie a wyniki były podobne. Byłem pod wrażeniem. Teraz każdy ma telefon z dostępem do internetu, więc taka reklama naprawdę ma szanse mi przynieść zamierzone rezultaty. Nie znam się na internecie w ogóle, dlatego do wszystkiego zaangażowałem swoją córkę. Jest bystra i raz dwa to ogarnie. Po dwóch dniach moja pomoc drogowa pojawiła się w sieci.

Był podany numer kontaktowy, na który należy do mnie dzwonić. Na efekty nie trzeba było czekać długo. Już następnego dnia dostałem telefon od klienta spod Warszawy, który prosił o pomoc.

Close Menu